نمایش فایل(پروپوزال تاثیر سرمایه فرهنگی بر نگرش مردان به خشونت علیه زنان)

هدف از این پروپوزال بررسی تاثیر سرمایه فرهنگی بر نگرش مردان به خشونت علیه زنان می شود. مشخصات فایل تعداد صفحات84حجم187/723 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل در این تحقیق برانیم که تا با بررسی نگرش مردان به خشونت علیه زنان تاثیر سرمایه فرهنگی رپروپوزال نگرش مردان,خشونت علیه زنان در ایران,خشونت علیه زنان تعریف,عوامل خشونت علیه زنان,ضرورت تحقیق خشونت علیه زنان,خشونت علیه زنان وعوامل موثر برآن,پروپوزال خشونت علیه زنان,نگرش مردان به خشونت علیه زنان,تاثیر سرمایه فرهنگی مردان بر خشونت علیه زنان|42078717|rfj40085906|آر اف
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پروپوزال تاثیر سرمایه فرهنگی بر نگرش مردان به خشونت علیه زنان را مشاهده می نمایید.

هدف از این پروپوزال بررسی تاثیر سرمایه فرهنگی بر نگرش مردان به خشونت علیه زنان می شود.


مشخصات فایل
تعداد صفحات84حجم187/723 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

در این تحقیق برانیم که تا با بررسی نگرش مردان به خشونت علیه زنان تاثیر سرمایه فرهنگی را بر نگرش مردان به خشونت علیه زنان را بسنجیم. می خواهیم بدانیم در سرمایه فرهنگی های متفاوت چه تاثیری بر نگرش مردان به خشونت علیه زنان دارد.

خشونت علیه زنان پدیده ای است که در آن زن مورد اعمال زور و تضییع حق از سوی جنس مخالف (مرد) قرار می گیرد. به هر نوع عمل و یا احتمال رفتاری که به آسیب جسمی، جنسی، روانی یا محرومیت و عذاب منجر شود خشونت علیه زنان گفته می شود(نهاوندی،126:1386).


در مورد جهانی بودن خشونت علیه زنان، آمار و ارقام زیادی وجود دارد و نیز در ایران هم وضعیت درباره خشونت علیه زنان زیادی گزارش داده می شود به طوری که می توان گفت نگرش مثبت به خشونت علیه زنان در جامعه آن را تشدید می کند و آن را در جامعه و خانواده ها رواج می دهد چنین نگرشی به خشونت علیه زنان در هر جامعه دلایل خاص خود را دارد و چنان به نظر می رسد در نظام نگرشی مرد سالار، اشکالی از خشونت مردان در خانواده طبیعی محسوب می شود و برای زنان به صورت بخشی از زندگی عادی شان به حساب می آید.


فهرست مطالب
فصل اول 1
کلیات تحقیق 1
مقدمه 1
بیان مساله 3
ضرورت و اهمیت تحقیق 4
اهداف تحقیق 6
خشونت علیه زنان در جهان 7
پیشینه تجربی تحقیق در ایران 10
جمع بندی تحقیقات 16


روش تحقیق 70
مقدمه 71
روش تحقیق 71
جامعه آماری 72
واحد تحلیل 73
تعریف نظری و عملیاتی مفاهیم 74
ابزار جمع آوری اطلاعات 93
روایی 93
پایایی 94

منابع


"

مطالب دیگر:
🔗طرح توجیهی تولید تونر چاپگر🔗طرح توجیهی تولید شیشه نشکن🔗طرح توجیهی تولید قطعات لاستیکی🔗دانلود طرح توجیهی تولید کشمش ( سورت و بسته بندي)🔗طرح توجیهی تولید بشکه فلزی🔗طرح توجیهی تولید پارچه کشباف🔗طرح توجیهی تولید تسمه پروانه🔗طرح توجیهی تولید تن کنسروماهی🔗طرح توجیهی توليد آجر پرليتی🔗طرح توجیهی تولید توری فلزی🔗طرح توجیهی تولید ترانسفورماتور🔗طرح توجیهی طرح تولید تجهیزات ورزشی و فیزیوتراپی الکترونیکی🔗طرح توجیهی تولید تامپون واگن 880 تن در سال🔗طرح توجیهی تولید پیچ و مهره فولادی🔗طرح توجیهی تولید بسته بندی ميوه به روش انجماد🔗طرح توجیهی تولید پارتیشن🔗طرح توجیهی تولید پروفیل آلومینیوم🔗طرح توجیهی تولید پودر گوشت و روغن صنعتی🔗طرح توجیهی توليد بتن سبك (واتیونگ - هبل - سیلیکا)🔗طرح توجیهی تولید و پرورش اردک مادر 5000 قطعه در سال🔗طرح توجیهی تولید پریفرم و بطری PET🔗طرح توجیهی تولید پودر ماهی 2500 تن در سال🔗تحقیق بررسی رابطه عزت نفس و سلامت روانی با بهزیستی روانشناختی والدین کودکان عادی و کودکان مرزی🔗طرح توجیهی تولید بی کربات آمونیوم🔗دانلود طرح توجیهی توليد بيسكويت ساده ، ميشكا و نان وشيرينی